Dvougenerační rodinný dům 2 km od Dačic s krásnou velkou zahradou

Celkem 8 fotografií, zobrazit všechny

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
:
realitní makléř: Michal MBA Škola
Michal MBA Škola
telefon: 606243323
michal.skola@realitniexpert.eu
4 650 000 Kč
Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji velký rodinný dům se 2 byty (2 + 1 a 3+1), uzavřeným dvorem, stodolou a velkou okrasnou zahradou. Za vstupními dveřmi se nachází hala se schodištěm, za schodištěm je přízemní byt 2+1 s halou (ve které je umístěna infrasauna), samostatně uzamykatelný. Nahoru po schodiště se vchází do samostatného bytu 3+1 s halou. Dům je po částečné, dosti rozsáhlé rekonstrukci.
Vedle vstupu do domu je průjezd do uzavřeného dvora, který je používán i jako stání pro auto. Ve dvoře na dům navazuje hospodářská část se skladem, technickou místností a garáží. Zároveň je zde pergola s posezením. Dvůr uzavírá velká stodola a na ní navazující garáž. Za stodolou se vstupuje na krásnou velkou zahradu, téměř jako na zámku.
Dům je vytápěn plynovým kotlem, lze změnit na tuhá paliva. Lokalita je klidná, dostupnost do Dačic, kde je veškerá občanská vybavenost je cca 2 km. Doporučujeme prohlídku!

Adresa:
Dačice
Dolní Němčice
19
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Výbava:
Lodžie, Zahrada, Garáž, Internet
Plocha podlahová:
138 m2
Konstrukce:
smíšená
Stav objektu:
Velmi dobrý
Sklep:
Ne
Balkon:
Ne
2|exactly|49.09894,15.39364
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 05' 56.184"N, 15° 23' 37.104"E
* Jméno * E-mail
* Telefon * Město
 
 
 
Sdílet na sociálních sítích